Tiffany Bangles ROLEX DATEJUSTS replica watches Merrell outdoor shoes
TR | ENG
Fırsatlar

KURUMSAL

Hakkımızda

Hizmet Gıda ve Koz. San Tic. Ltd. Şirketi ilk olarak 1998 yılında deneyimli 3 ortak tarafından kurulmuştur. Grup şirketlerimizden Gıda Sektöründe hizmet veren Hizmet Gıda ve Koz San. Tic. Ltd şirketi nin yanı sıra diğer üye firmalarımız Vello Tıbbi Ürünler Tekstil San. Şirketi sağlık sektörün de, Hayat Laboratuarı ve Koz. Şirketi kozmetik alanın da, Seda Itriyat San. Ve Tic. Şirketi pazarlama alanlarında Türk ve dünya piyasalarına hizmet vermektedir.

Tecrübeli Gıda Mühendisleri, Teknisyen ve Kimyagerlerden oluşan kadrosu öncülüğünde ArGe, İmalat ve Kalite Kontrol Departmanları kapsamında AROSET markası ile üretim yapmaktadır. Ağırlıklı olarak Dünya piyasasında Aromalı İçecek Tozu alanında faaliyet gösteren Hizmet Gıda uluslar arası ISO 9001(Q9001 2000) ve HACCP sertifikalarına sahip 3500 m2 lik kapalı alanda teknolojik ve hijyenik şartlarda üretim yapmaktadır. Aromalı içecek tozu üretimi'nin yanı sıra Hazır Çorba, Et Suyu, Krem Şanti, Çözünebilir Kahve, Sıcak Çikolata, Salep, Pudding... gibi toz ürünlerin üretimlerini de gerçekleştirmektedir.

Üretiminin büyük bir kısmını ihraç ederek kalitesiyle Dünya pazarında Avrupa, Amerika, Orta Asya ve Afrika kıtalarında çeşitli ülkelerde markasını duyurmuştur. Bu başarısının En önemli rolü üretim prensibimiz olan "Güven ve Toplam kalitenin devamlılığı" anlayışımız olmuştur. Ar-Ge ve üretim departmanlarına yatırım yapmakta ve "Hizmet Gıda kalitesinin" korunarak sürekli gelişimi çerçevesinde yeni projelere adım atmaya hazırlanmaktadır...

Adres
Esenşehir Mh. G. 117 Sk. No : 22 Dudullu / İSTANBUL / TÜRKİYE
Telefon ve Fax
T:+90. 216. 365 52 67
F:+90. 216. 365 52 71


Hizmet Gıda ve Koz. San. Tic. Ltd. Şti. © 2011 Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım : Renkli Kare
Links: Louis Vuitton Pas Cher Louis Vuitton Sac Louis Vuitton Homme Pandora Jewelry Gucci Online Shop Nike Shoes